Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki CARPATHIA powstała, by wspierać utalentowane artystycznie dzieci i młodzież, a także dorosłych artystów, szczególnie muzyków.

Dr Anna Czenczek, doktor sztuk muzycznych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jest dyrektorką Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie (od 2000r.), pomysłodawczynią i dyrektorką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival", laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych.

Przedsięwzięcia z dziedziny kultury i sztuki

Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”
Edycji festiwalu
Lata działalności
Sukcesy wokalne podopiecznych Centrum
Ogólnopolskich programów telewizyjnych
Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki CARPATHIA powstała, by wspierać utalentowane artystycznie dzieci i młodzież...
...także dorosłych artystów, szczególnie muzyków. Misja ta łączy się z przekonaniem, że inwestowanie w edukację i kulturę przekłada się na gospodarczą siłę i cywilizacyjny rozwój regionów.