"W Każdym Z Nas"

Rzeszów, 15 sierpnia 2022, godzina 18.00

WOJEWÓDZKI DOM KULTURY
ul. OKRZEI 7, RZESZÓW

Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki „CARPATHIA”, Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Związek Strzelecki „Strzelec” Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie i Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zapraszają na:

KONCERT „W KAŻDYM Z NAS”

z okazji Święta Wniebowzięcia Matki Bożej jak i rocznicy Zwycięstwa nad Wisłą w 1920 r. oraz uczczenia Święta Wojska Polskiego z okazji 20-lecia pracy artystycznej dr Anny Czenczek i Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, pod honorowym patronatem Jana Kasprzyka – Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

15 sierpnia 2022, godz. 18.00
WOJEWÓDZKI DOM KULTURY (ul. Okrzei 7, Rzeszów)

Wejście tylko z zaproszeniami!

Wystąpią: DANUTA BŁAŻEJCZYK, ANNA CZENCZEK, MICHAŁ RUDAŚ, SYLWIA PISARCZYK, JULIA RÓŻAŃSKA, DOMINIKA STEC, AMELIA TABACZEK, KLAUDIA ZARZYCKA I SOLIŚCI ORAZ DZIECIĘCA I REPREZENTACYJNA GRUPA ARTYSTYCZNA CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE Z TOWARZYSZENIEM ZESPOŁU MUZYCZNEGO POD BATUTĄ TOMASZA FILIPCZAKA.

SOLIŚCI I REPREZENTACYJNA GRUPA ARTYSTYCZNA CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE w składzie:

BRYGIDA BARTNIK • ZUZANNA BURNUS • MAJA CHRZAN • KACPER CZUPRYK • JOANNA DUDEK • KAMILA DUBAS • KARINA JANIK • DOMINIKA KAMIEŃ • DARIA KAWALEC • IZABELA KOCHMAN • MATEUSZ KWAŚNIK • IWONA LIS •  NATALIA MALŻYCKA • ALEKSANDRA MAŁEK • ALEKSANDRA OSINKO • PATRYK PAŚKO • TYMON PAŚKO • JACEK PIECH • DAWID PLEBAN • DOMINIKA STEC • WIKTORIA SZYMASZEK • EMILIA SZYBIAK • ALEKSANDRA ŚWIERZEWSKA • AMELIA TABACZEK • DANIEL TORBA • ANNA ZAGÓLSKA.

Zespół muzyczny:
Fortepian/Aranżacje – Tomasz Filipczak
Kontrabas/Gitara Basowa – Mirosław Wiśniewski
Gitary – Jan Malecha
Perkusja – Przemysław Kuczyński
Flet/ Saksofon - Mariusz Kozłowski
Skrzypce I – Justyna Baran
Skrzypce II – Elżbieta Paliwoda-Bulicz
Altówka – Agnieszka Dobrzyńska
Wiolonczela – Adam Misiak

Pomysł, scenariusz, reżyseria, kierownictwo artystyczne, przygotowanie wokalne – Anna Czenczek
Kierownictwo muzyczne – Anna Czenczek, Tomasz Filipczak
Produkcja – Anna Czenczek
Ruch sceniczny – Jana Słobodian

Koncert współfinansowany przez Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie.

Organizator:
Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki „CARPATHIA”

Ordynariusz Diecezji Rzeszowskiej
Wojewoda Podkarpacki