KONKURS – MAKARON I MUZYKA ŁĄCZĄ POKOLENIA – XX „CARPATHIA FESTIVAL” PEŁEN JUBILEUSZOWYCH NIESPODZIANEK

KONKURS – MAKARON I MUZYKA ŁĄCZĄ POKOLENIA – XX „CARPATHIA FESTIVAL” PEŁEN JUBILEUSZOWYCH NIESPODZIANEK

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że firma Makarony Polskie SA została mecenasem głównym XX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival”.

„Carpathia Festival” i spółka Makarony Polskie SA współpracują już od kilku lat, stąd pomysł na wyjątkowy konkurs, który odbędzie się pod nazwą MAKARON I MUZYKA ŁĄCZĄ POKOLENIA.

Zadanie konkursowe polega na: wykonaniu oryginalnej, specjalnie na potrzeby Konkursu Pracy konkursowej z zakresu sztuk muzycznych (utwór słowno-muzyczny) związanej z tematem Konkursu. Praca konkursowa powinna przedstawiać i promować makaron w sposób zaskakujący, ograniczony jedynie wyobraźnią Uczestnika, a motyw makaronu powinien stanowić przewodni, dominujący punkt/temat pracy konkursowej.

Muzyka jest istotna w naszym świecie, ponieważ porusza nas i ma zdolność wpływania na nasze życie. Jest pokarmem dla duszy. Karmi naszą wyobraźnię całkiem jak produkty zaprzyjaźnionej spółki Makarony Polskie karmią nasze ciało. Są nie tylko pyszne i zdrowe z natury. Niektóre z nich, dzięki dodatkom funkcjonalnym, wspomagają także organizm człowieka w walce z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak miażdżyca, cukrzyca czy nadwaga.

Pyszny makaron w towarzystwie dobrej muzyki to doskonały pomysł na każdą okazję.

Utwór zostanie zaaranżowany i wykonany przez Artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej podczas XX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” – Rzeszów 2024, w Filharmonii Podkarpackiej.

Czekamy na wasze kompozycje tylko do końca maja 2024 r!

Nagrodą w Konkursie jest zapas produktów Grupy Makarony Polskie o wartości 1 000 zł.

Zapraszamy do udziału! Więcej informacji znajduje się w regulaminie (pliki do pobrania poniżej).


 Biuro Fundacji Wspierania Kultury i Sztuki "CARPATHIA"